Galvenie » 2013 » Februāris » 18 » Darbs internetā - Saņemam naudu par anketu aizpildīšanu!
20:16
Darbs internetā - Saņemam naudu par anketu aizpildīšanu!

Labākās peļņas iespējas - šeit

Kā tas darbojas?

Informācija no aptaujucentrs.lv ar komentāriem

Preču ražotāji tērē lielu naudu, lai uzzinātu, kā patērētāji reaģēs uz kādas preces ieviešanu.

AptaujuCentrs.lv ir Survey Network Inc. vietne Latvijā, kura darbojas vairākās valstīs, ieskaitot Lietuvu, Igauniju, Krieviju, ASV un Lielbritaniju.

AptaujuCentrs.lv ir vieta, kur Tu vari uzlabot savu dzīves kvalitāti, jo :

 • Tavas atbildes padarīs uzņēmumu pakalpojumus un produktus atbilstošākus Tev un visai valstij;
 • Tu būsi pirmais, kas ieraudzīs jaunos produktus;
 • Ieguldītais laiks un godīgi izteiktie viedokļi tiks apmaksāti.
 • AptaujuCentrs.lv vienmēr notiek aptauju maiņa. Tev būs iespēja aizpildīt aptaujas gandrīz katru dienu (reāli aptaujas atnāk aptuveni reizi nedēļā), atšķirībā no citām vietnēm, kur aptaujas notiek tikai vienu vai divas reizes mēnesī.
 • Ātra samaksa un zema minimālā summa, ko Jūs varat izņemt. Atšķirībā no citam vietnēm, Tev nevajag gaidīt mēnešiem, lai uzkrātu savu naudu. AptaujuCentrs.lv atmaksas sākas ar 7 EUR (tos var iegūt, aizpildot dažas aptaujas). Tieši kādus pāris mēnešus arī vajadzēs.
 • Galvenā atšķirība ir tajā, ka AptaujuCentrs.lv nodrošina atlīdzību 48 stundu laikā! Nekādas gaidīšanas mēnešiem ilgi, lai saņemtu savu atlīdzību. Atlīdzība var atnākt pāris dienas, vai to var gaidīt pāris mēnešus, kā paveiksies.
 • Draudzīga klientu apkalpošana. Uzraksti e-pastu ar jebkuru jautājumu un atbildi saņemsi dažu stundu laikā. Administrācija uz kontaktu iet slikti, varbūt tā ir tikai man, rakstiet komentāros kāda ir Jūsu pieredze.

Būt par AptaujuCentrs.lv dalībnieku ir viegli, tas ir interesanti un sniedz arī dažādus labumus – gan balvas, gan naudu par katru aptauju.

Iesaki AptaujuCentrs.lv draugiem un saņem papildus samaksu (10% no viņu ienākumiem).

Pievienošanās ir 100% BEZMAKSAS. Jūs nekad nesamaksāsiet nevienu centu par piederību AptaujuCentrs.lv. Pievienojies tūlīt un sāc saņemt atlīdzību par saviem godīgi izteiktiem viedokļiem. Pirmos atlīdzības punktus Tu saņemsi uzreiz pēc reģistrēšanās (EUR 0,70).

Kā saņemt nopelnīto?

Kad par dalību aptaujās Jūs esat uzkrājuši vismaz 7 EUR, tad Jūs varat saņemt atlīdzību kādā no četriem izmaksu veidiem. Lai to varētu izdarīt, Jums nepieciešams ieiet savā lietotāja profilā, izvēlēties sadaļu „Atlīdzības  saņemšana” un norādīt vēlamo izmaksas veidu un summu.

Patlaban piedāvā šādus atlīdzības saņemšanas veidus:

 • Drogas dāvanu karte

 • Maxima dāvanu karte

 • Rimi dāvanu karte

 • Ziedojums labdarībai

Mani ieteikumi

Es ceru ka Jūs saprotat, ka ar Aptaujucentrs.lv daudz nenopelnīsiet, bet pamēģināt var, linki ir zemāk. Ja vēlaties ko nopietnāku, iesaku palasīt par citām metodēm šeit.

 


 
 
 
 
Skatījumu skaits: 29943 | Pievienoja: mak17 | Atslēgvārdi: labākā metode, internets, nauda, pelnit, nopelnīt internetā, pelnīt, , nopelnit interneta, nopelni, Aptaujas | Reitings: 4.8/79
Komentāru kopskaits: 481 2 3 »
48  
tik tiešām cilvēki ir tupi???!!!man neviens par 11 gadiem nav piewrādijis ka var nopelnīt internetā naudu.,neviens..tā ir totāla tiršana.tad jau visi būtu miljonāri

47  

46  

44  
FUFELIS

43  
-->>http://84b9.cogdengi.top/929453178020/
Labs krievu saits ar labu atdevi. Viss kas jādara jāievada četru ciparu skaitlis un jāspiež enter, par katru tādu darbību saņem 5 rubļus. Minimāla izmaksas summa caur westernunion ir 7000 rubļi!

0
45  

42  
Sveiki!
Iesaku pamēģināt šo mājas lapu, lai papildus nopelnītu.
Nav jāveic nekādi ieguldījumi.
Piereģistrēties var šeit: https://join-adf.ly/17342699
Vēlu veiksmi!:)

40  
http://b324.ylredrfq.club/611237227538/

seit var nopelnit vismaz 100 eiro diena, tikai jaievada 4 ciparu kombinacijas

0
41  
Lūdzu, apskatiet šo lapu:
http://pelnit.ucoz.lv/news....2-26-17

38  
Viegla peļņa internetā!

Tiešām viss strādā..!

http://41be.imhredrifa.club/986101733379/

0
39  
Lūdzu, apskatiet šo lapu:
http://pelnit.ucoz.lv/news....2-26-17

36  
http://2cbc.vnredrjv.us/927918043856/ reāli neticu. Taču iesaku pamēģināt. lai izņemtu naudu vajag savākt 40referāļus. Piereģistrējies, un tad jau kopā redzēsim kas sanāk wink nav vīruss, pārbaudīju.

0
37  
Lūdzu, apskatiet šo lapu:
http://pelnit.ucoz.lv/news....2-26-17

35  

1-10 11-20 21-27
Vārds *:
Email *:
Visi smaidiņi
Kods *: