Galvenie » 2017 » Jūlijs » 9 » Kas ir Bitcoin un kā to iegūt?
21:47
Kas ir Bitcoin un kā to iegūt?

Labots 10.10.2021 - hashflare ir cieti

Bitcoin (BTC) ir jauna tipa virtuālā valūta, kas darbojas decentralizēti. Tas nozīmē, ka tā nav piesaistīta nevienai pasaules bankai un ir anonīma. Bitkoinu darbību nodrošina brīvprātīgu dalībnieku tīkls, kas ģenerē jaunas naudas vienības un nodrošina transakciju (naudas pārvedumu) veikšanu.

Papildus informāciju var atrast tīklā, bet mūs interesē, kā ar to var nopelnīt. Bitkoina kurss svārstās, raksta veidošanas momentā tā cena ir aptuveni 2500$. Kā jau bija minēts, lietotāji paši ģenerē jaunas naudas vienības, veicot speciālu kodēšanas procesu, tā saucamo mainingu ( no anģlu valodas mining - rakšana). Ar parastu datoru šis process nav īpaši efektīvs, parasti izmanto speciālas ierīces, kurās ir vairāk nekā viena videokarte (jā, videokartes ir efektīvas ne tikai spēlēs, bet arī skaitļošanā).

Neskatoties uz to, ka parastiem lietotājiem šis process nav pieejams, ir pieejami servisi, kas ļauj izirēt šīs ierīces. Viens no tiem ir HashFlare, kas ļauj izmantot savu ierīču jaudu. Ieguldot savu naudu, Jūs iegūsiet noteiktu skaitļošanas jaudu, kas strādās Jūsu labā. Ņemot vērā BTC kursu un skaitļošanas tempus, ieguldītā nauda 5-6 mēnešu laikā atgriežas, un vēlāk sāk nest ienākumus.

Ieguldīt var sākot ar 1,2$. Es izmēģināju ieguldīt uzreiz 13.50$. Dienā es ieguvu 0.00003883 BTC jeb aptuveni desmit centus, mēnesī sanāk aptuveni 3$. Pēc 5 mēnešiem ieguldītā summa atmaksāsies, un es turpināšu saņemt naudu, tādējādi iegūstot pasīvo ienākumu.

 

HashFlare

Ja rodas jautājumi, rakstiet komentāros

Skatījumu skaits: 3226 | Pievienoja: mak17 | Reitings: 4.5/2
Komentāru kopskaits: 4
0 Spam
4 Данила   [Materiāls]
cry dry wacko sad wink happy dry cry cool dry dry dry dry wacko surprised sad wacko smile smile surprised sad dry cry happy wacko cool

0 Spam
3 NavGruti   [Materiāls]
es mainoju bitcoinus bez programu lejupieladem, bez kantraktiem, bez add skatishanas un bez ieguldijumiem. nav javeic nekadi ieguldijumi lai varetu iznemt naudu ka tas ir daudzos skam saitos.tev tik japieregistrejas un jaspiez start mining pasivly bitcoins with brouser. un bitcoini pashi skaitisies klat. cik atri tas notiks tas ir atkarigs no datora jaudas(shini gadijuma no procesora) un katru stundu tur var dabut lidz pat 200$ dolariem. var ari gamblot tur tos bitcoinu. tur ari ir strategija ka vinet vairak satoshi(bitcoinu centi) un mani referali katru nedelu sanem bonusus(satoshi) summa katru nedelu mainas. dazreiz vairak dazreiz mazak. pieregistreties jus varat sheit https://freebitco.in/?r=12205373

0 Spam
2 ilgonis   [Materiāls]
cry

0 Spam
1 Sinča   [Materiāls]
Sveiki, vēlos ieteikt šo mājas lapu, lai papildus nopelnītu.
Nav jāveic nekādi ieguldījumi.
Reģistrēties var šeit: https://join-adf.ly/17342699
Vēlu veiksmi!:)

Vārds *:
Email *:
Visi smaidiņi
Kods *: